Mhinduro dzedu dzinozivikanwa zvikuru uye dzakavimbika nevatengi uye dzichagutsa zvinodiwa zvemari nemagariro evanhu zvinogara zvichichinja-chinja pamutengo wakanakisisa weChina P-Audio Style 15″ Speaker Parts Speaker Basket, Tinokugamuchirai kuti mutaure nesu kana muchida mhinduro yedu, tichakupai mutengo weQuity nemutengo wakawedzerwa.
Mhinduro dzedu dzinozivikanwa zvikuru uye dzakavimbika nevatengi uye dzichazadzisa zvinodiwa zvemari nemagariro evanhu zvinoramba zvichichinja.Mutengo wezvikamu zveChina PA Frame nePA SpeakerSezvo kubatanidzwa kwehupfumi hwenyika yose kuchiunza matambudziko nemikana kuindasitiri ye xxx, kambani yedu, nekushanda pamwe chete, mhando yepamusoro, hunyanzvi hutsva uye kubatsirana, ine chivimbo chakakwana chekupa vatengi vedu mhinduro dzakakodzera, mutengo unokwikwidzana uye sevhisi yakanaka, uye kuvaka ramangwana rakajeka nemweya wepamusoro, nekukurumidza, uye kwakasimba neshamwari dzedu pamwe chete nekuenderera mberi netsika yedu.
Nguva-1
Kubwinya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dengu rekuchenesa repasi, rack yedengu rekuchenesa repasi, Dengu remodule repasi,
Yakaiswa muwasher imwe chete, mbiri kana nhatu, yakaiswa mamodule akasiyana ejekiseni, magirazi emurabhoritari anogona kushandiswazve, ceramics, mapurasitiki, simbi isina ngura nezvimwewo.
| Zvinhu | 316LSsimbi isina ngura |
| Ruvara | Simbi Isina Stainless |
| Chinotenderera chebasa | Sere |
| Mutongi wenzvimbo | Piri |
| Furemu yebhasiketi inosundirwa kudhonza | 550mm |
| Dhayamita yeinterface inokasira | 32mm |
Raki yebhasiketi ine module yekubatanidza
Kamuri rekuchenesa rinopinda nekudhonza nemaoko
Yakaiswa pamirayiridzo yese yesimbi isina ngura
Pukuta mvura nekukurumidza, uchisuka mvura kubva kumashure kwegwara remukamuri uchienda mumodule yega yega yekuisa jekiseni
| Zviyero zvekunze, Kureba mu mm | 158mm |
| Zviyero zvekunze, Upamhi mu mm | 528mm |
| Zviyero zvekunze, Kudzika mu mm | 566mm |
| Huremu Hwese | 3kg |