Chinangwa chedu uye chinangwa chekambani ndechekugara tichigutsa zvinodiwa nevatengi vedu. Tinoramba tichitenga nekugadzira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvevatengi vedu vekare nevatsva uye tinosvika pakuhwina vatengi vedu pamwe nesu kuChina Mutengo wakachipa 126L Lab Industrial Fully Automatic Bottle Glassware Washer Mutengo, Kushandira pamwe nemi nemwoyo wese, zvese zvichatifadza mangwana!
Chinangwa chedu uye chinangwa chekambani ndechekugara tichigutsa zvinodiwa nevatengi vedu. Tinoramba tichitenga, kugadzira nekugadzira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvevatengi vedu vekare nevatsva uye kusvika pakubudirira kwevatengi vedu pamwe nesu.Muchina wekuwachisa magirazi newachi yerabhoritari yeChinaNerutsigiro urwu rwese, tinogona kushandira mutengi wese nezvigadzirwa zvemhando yepamusoro uye kutumira panguva yakakodzera nebasa guru. Sezvo tiri kambani iri kukura, tingasave isu vakanakisisa, asi tanga tichiedza nepese patinogona kuti tive vabatsiri vako vakanaka.
| Chikamu chekutanga | |
| Kushanda tembiricha | 5-40ºC |
| Simba reMagetsi | 220V/50Hz kana 380V/50Hz |
| Waya yemagetsi | 2m/5*10m2 |
| Simba rekudziyisa | 4KW/9KW |
| Simba rose | 9KW/13KW |
| Kamuri rekugezera | 316L simbi isina ngura |
| Panera rekunze | 304 simbi isina ngura |
| Kugona | 202L |
| Pombi yePeristaltic | Zvidimbu zvina |
| Zvirongwa | 36 default, 100+ custom |
| Kupisa kwekugeza | kusvika ku95ºC |
| Chiteshi cheRS 232 | Kutumira ruzivo kubva ku washer |
| Sikirini yekubata | 7″ sikirini yemavara |
| Chiyero chekunze | H/W/D: 990*612*750mm |
| Huremu | 100KG |
| Sensor yekupisa | PT1000 |
| Kubatana kweinternet kuripo | |
| Hwindo rinoonekwa pamusuwo | |
| Sisitimu yekutarisa mafambiro emhepo yekugeza | |
| Pombi yekuwedzera mvura yakachena inowanikwa | |
| Kondensa yemhepo inoshanda zvakanyanya | |
Sumo yebasa
1. Sarudzo yekutanga-kunonoka: Kugeza kwakasarudzwa nekuverenga pasi kana kugadzirisa nguva
2. Basa rakachengetedzwa nemazinga akasiyana epassword
3. Sisitimu yekudzora: Kudzora komputa diki, RS485, Opto-couplers isolation, Chip yekutanga inopinzwa, signal remote transmission yakachengetedzwa.
4. Sisitimu yemusuwo otomatiki
5. Sisitimu yekutenderera: Basa rekutanga rinochinja-chinja Kuyerera kwepombi yekutenderera: 0-600L/min Kutarisa kumanikidzwa uye kugeza nefoam kuti uve nechokwadi chekuchenesa kwakanaka. Pfapfaidza ruoko ne speed monitor kuti utarise dambudziko.
6. Sisitimu yekuchenesa rack: Kugona kuchenesa rack kuchichinjana chero padanho ripi zvaro. Kuchinjika kwekuwachisa majekiseni akawanda uye mabhasikiti anochinjika. Mapiloti emvura anopfuura matatu ane vharuvhu yakavharwa otomatiki. Kuzivikanwa otomatiki pabhasiketi uye kudzora kufamba kwemvura.
7. Kureba kwenzvimbo: Kureba kwekuchenesa padanho rimwe chete: 70cm Kureba kwekuchenesa pamatanho maviri: 46cm Kureba kwekuchenesa pamatanho matatu: 17cm




Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd
XPZ ikambani inotungamira mukugadzira muchina wekuwachisa magirazi murabhoritari, iri muguta reHangzhou, mudunhu reZhejiang, China. XPZ inonyanya kugadzira mukutsvaga, kugadzira, uye kutengesa muchina wekuwachisa magirazi unongoerekana wagadzirwa, unoshandiswa pakurapa, hutano hwekurapa, nharaunda yekuongorora mhando, kutarisa chikafu, uye petrochemical.
XPZ yakazvipira kubatsira kugadzirisa matambudziko ese ekuchenesa. Isu tiri vanotengesa zvikuru kumakambani ekuongorora ekuChina nemabhizinesi emakemikari, ukuwo rudzi rweXPZ rwakapararira kune dzimwe nyika dzakawanda, dzakadai seIndia, UK, Russia, South Korea, Uganda, Philippines nezvimwewo, XPZ inopa mhinduro dzakabatana zvichienderana nezvinodiwa, kusanganisira kusarudzwa kwechigadzirwa, kudzidziswa kwekuisa uye mashandiro nezvimwewo.
Tichaunganidza mukana webhizinesi rakawanda kuti tipe zvigadzirwa zvitsva zvine mhando yepamusoro uye sevhisi yakanaka, kuchengetedza hushamwari hwedu hwenguva refu.

Kuratidzwa

Chinangwa chedu uye chinangwa chekambani ndechekugara tichigutsa zvinodiwa nevatengi vedu. Tinoramba tichitenga nekugadzira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro zvevatengi vedu vekare nevatsva uye tinosvika pakuhwina vatengi vedu pamwe nesu kuChina Mutengo wakachipa 126L Lab Industrial Fully Automatic Bottle Glassware Washer Mutengo, Kushandira pamwe nemi nemwoyo wese, zvese zvichatifadza mangwana!
Mutengo wakachipa weChinaMuchina wekuwachisa magirazi newachi yerabhoritari yeChinaNerutsigiro urwu rwese, tinogona kushandira mutengi wese nezvigadzirwa zvemhando yepamusoro uye kutumira panguva yakakodzera nebasa guru. Sezvo tiri kambani iri kukura, tingasave isu vakanakisisa, asi tanga tichiedza nepese patinogona kuti tive vabatsiri vako vakanaka.