Kukwira-F1
Dengu rekuchenesa jekiseni, rack yekuchenesa bhasiketi rekushandisa jekiseni, module yejekiseni
Inoshandiswa kuchenesa magirazi emurabhoritari, akadai seflask yeerlenmeyer, flask yetriangular, flask yepasi yakatenderera, flask yepasi yakati sandara, flask yevolumetric, silinda yekuyera.
| Zvinhu | 316L Simbi Isina Chinovhara |
| Ruvara | Simbi isina tsvina |
| Dhayamita yeinterface inokasira | 32mm |
| Mushonga wejekiseni | ф6mmxH220mm |
| Huwandu hwemaburi | 15pcs |
| Huwandu hwevaridzi | 15pcs |
| Kuisa zvidimbu zvechitubu panzvimbo | 15pcs |
| Kupfeka kwevanobata | PA |
Inogona kutakura tsinga dzemutsipa dzakatetepa dze500-1000ml
Bhegi rekuchenesa rack yemhando yejekiseni rine chiteshi chekubatanidza
Takura kuruboshwe nekurudyi kwebhasikiti remodule
Bvisa mvura nekukurumidza, bvisa mvura yakachena kubva mubhasikiti remodule uchienda mumuromo wega wega wemodule yejekiseni
| Zviyero zvekunze, Kureba mu mm | 250mm |
| Zviyero zvekunze, Upamhi mu mm | 558mm |
| Zviyero zvekunze, Kudzika mu mm | 352mm |
| Huremu Hwese | kg |