Kukwira-F1
Dengu rekuchenesa jekiseni, rack yekuchenesa bhasiketi rekushandisa jekiseni, module yejekiseni
Inoshandiswa kuchenesa mapaipi.
| Zvinhu | 316L Simbi Isina Chinovhara |
| Ruvara | Simbi isina tsvina |
| Dhayamita yeinterface inokasira | 32mm |
| Huwandu hwemaburi | 116pcs |
| Kureba kwefuremu | 150mm |
| Kureba kwepipette kunochenesa | 585mm |
Bhegi rekuchenesa rack yemhando yejekiseni rine chiteshi chekubatanidza
Takura kuruboshwe nekurudyi kwebhasikiti remodule
Bvisa mvura nekukurumidza, bvisa mvura yakachena kubva mubhasikiti remodule uchienda mumuromo wega wega wemodule yejekiseni
| Zviyero zvekunze, Kureba mu mm | 279mm |
| Zviyero zvekunze, Upamhi mu mm | 558mm |
| Zviyero zvekunze, Kudzika mu mm | 352mm |
| Huremu Hwese | kg |