Nguva-1
Kubwinya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dengu rekuchenesa jekiseni, rack yekuchenesa bhasiketi rekushandisa jekiseni, module yejekiseni
Inoshandiswa kuchenesa magirazi emurabhoritari, akadai seflask yeerlenmeyer, flask yetriangular, flask yepasi yakatenderera, flask yepasi yakati sandara, flask yevolumetric, silinda yekuyera.
| Zvinhu | 316L Simbi Isina Chinovhara |
| Ruvara | Simbi isina tsvina |
| Dhayamita yeinterface inokasira | 32mm |
| Mushonga wejekiseni | ф2.5mmxH110mm |
| Huwandu hwemaburi | 36 zvimedu |
| Mubati wemuchinjikwa | 36 zvimedu |
Bhegi rekuchenesa rack yemhando yejekiseni rine chiteshi chekubatanidza
Takura kuruboshwe nekurudyi kwebhasikiti remodule
Bvisa mvura nekukurumidza, bvisa mvura yakachena kubva mubhasikiti remodule uchienda mumuromo wega wega wemodule yejekiseni
| Zviyero zvekunze, Kureba mu mm | 114mm |
| Zviyero zvekunze, Upamhi mu mm | 204mm |
| Zviyero zvekunze, Kudzika mu mm | 511mm |
| Huremu Hwese | 3.5kg |