Kubwinya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dengu rekuchenesa jekiseni, rack yekuchenesa bhasiketi rekushandisa jekiseni, module yejekiseni
Inoshandiswa kuchenesa magirazi emurabhoritari, akadai sechubhu yeCentrifuge, bhodhoro regirazi, bhodhoro risina chinhu pamusoro, chubhu yekuyedza.
| Zvinhu | 316L Simbi Isina Chinovhara |
| Ruvara | Simbi isina tsvina |
| Dhayamita yeinterface inokasira | 32mm |
| Mushonga wejekiseni | ф2.5mmxH70mm |
| Huwandu hwemaburi | 84pcs |
| Mubati wemuchinjikwa | 84pcs |
Bhegi rekuchenesa rack yemhando yejekiseni rine chiteshi chekubatanidza
Takura kuruboshwe nekurudyi kwebhasikiti remodule
Bvisa mvura nekukurumidza, bvisa mvura yakachena kubva mubhasikiti remodule uchienda mumuromo wega wega wemodule yejekiseni
| Zviyero zvekunze, Kureba mu mm | 164mm |
| Zviyero zvekunze, Upamhi mu mm | 204mm |
| Zviyero zvekunze, Kudzika mu mm | 511mm |
| Huremu Hwese | kg |