Nguva-1
Kubwinya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dengu rekuchenesa jekiseni, rack yekuchenesa bhasiketi rekushandisa jekiseni, module yejekiseni
Inoshandiswa kuchenesa mabhodhoro emuenzaniso.
| Zvinhu | 316L Simbi Isina Chinovhara |
| Ruvara | Simbi isina tsvina |
| Dhayamita yeinterface inokasira | 32mm |
| Mushonga wejekiseni | ф2.5mmxH45mm |
| Huwandu hwemaburi | 119pcs |
| Mubati wemuchinjikwa | 119pcs |
Bhegi rekuchenesa rack yemhando yejekiseni rine chiteshi chekubatanidza
Takura kuruboshwe nekurudyi kwebhasikiti remodule
Bvisa mvura nekukurumidza, bvisa mvura yakachena kubva mubhasikiti remodule uchienda mumuromo wega wega wemodule yejekiseni
| Zviyero zvekunze, Kureba mu mm | 114mm |
| Zviyero zvekunze, Upamhi mu mm | 190mm |
| Zviyero zvekunze, Kudzika mu mm | 490mm |
| Huremu Hwese | 4.1kg |