Kubwinya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dengu rekuchenesa jekiseni, rack yekuchenesa bhasiketi rekushandisa jekiseni, module yejekiseni
Module iyi ine mapaipi makumi maviri nemasere, 8pcs yeflaski yeerlenmeyer/flaski/flaski yevolumetric/silinda yekuyera, nezvimwewo.
| Zvinhu | 316L Simbi Isina Chinovhara |
| Ruvara | Simbi isina tsvina |
| Dhayamita yeinterface inokasira | 32mm |
| Mushonga wejekiseni | ф6mmxH220mm |
| Huwandu hwemaburi | 36 zvimedu |
| Zvigaro zvemapipettes | 28pcs |
| Mubati wemuchinjikwa | 8 zvidimbu |
Bhegi rekuchenesa rack yemhando yejekiseni rine chiteshi chekubatanidza
Takura kuruboshwe nekurudyi kwebhasikiti remodule
Bvisa mvura nekukurumidza, bvisa mvura yakachena kubva mubhasikiti remodule uchienda mumuromo wega wega wemodule yejekiseni
| Zviyero zvekunze, Kureba mu mm | 255mm |
| Zviyero zvekunze, Upamhi mu mm | 190mm |
| Zviyero zvekunze, Kudzika mu mm | 493mm |
| Huremu Hwese | kg |