Kubwinya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dengu rekuchenesa jekiseni, rack yekuchenesa bhasiketi rekushandisa jekiseni, module yejekiseni
Inogona kuchenesa pipette ine 28pcs, mabhodhoro emuenzaniso makumi maviri nemasere uye flask ye erlenmeyer ine 9pcs, flask, flask ye volumetric, nezvimwewo.
| Zvinhu | 316L Simbi Isina Chinovhara |
| Ruvara | Simbi isina tsvina |
| Dhayamita yeinterface inokasira | 32mm |
| Mushonga wejekiseni | ф 2.5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Huwandu hwemaburi | 65pcs |
| Zvigaro zvemapipettes | 28pcs |
| Mubati wemuchinjikwa | 28pcs |
| Huwandu hwevaridzi | 9 zvidimbu |
| Kuisa zvidimbu zvechitubu panzvimbo | 9 zvidimbu |
| Kupfeka kwevanobata | PA |
Bhegi rekuchenesa rack yemhando yejekiseni rine chiteshi chekubatanidza
Takura kuruboshwe nekurudyi kwebhasikiti remodule
Bvisa mvura nekukurumidza, bvisa mvura yakachena kubva mubhasikiti remodule uchienda mumuromo wega wega wemodule yejekiseni
| Zviyero zvekunze, Kureba mu mm | 265mm |
| Zviyero zvekunze, Upamhi mu mm | 190mm |
| Zviyero zvekunze, Kudzika mu mm | 493mm |
| Huremu Hwese | 3kg |