Kubwinya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dengu rekuchenesa repamusoro, Dengu rekuchenesa repakati, Raki redengu rekuchenesa repamusoro, Raki redengu rekuchenesa repakati, Dengu redengu repamusoro, Dengu redengu repakati
Yakaiswa muwasher ine machira maviri kana matatu, yakaiswa mamodule akasiyana ejekiseni, magirazi emurabhoritari anogona kushandiswazve, ceramics, mapurasitiki, simbi isina ngura nezvimwewo.
| Zvinhu | 316L Simbi Isina Chinovhara |
| Ruvara | Simbi isina tsvina |
| Chinotenderera chebasa | Nhanhatu |
| Mutongi wenzvimbo | Piri |
| Mucherechedzo webhasiketi | Poshi |
| Furemu yebhasiketi inosundirwa kudhonza | 550mm |
| Dhayamita yeinterface inokasira | 32mm |
Raki yebhasiketi ine module yekubatanidza
Kamuri rekuchenesa rinopinda nekudhonza nemaoko
Kutakura simbi isina ngura inotungamira njanji kumativi ese
Pukuta mvura nekukurumidza, uchisuka mvura kubva kumashure kwegwara remukamuri uchienda mumodule yega yega yekuisa jekiseni
| Zviyero zvekunze, Kureba mu mm | 140mm |
| Zviyero zvekunze, Upamhi mu mm | 536mm |
| Zviyero zvekunze, Kudzika mu mm | 562mm |
| Huremu Hwese | 3.35kg |