Nguva-1
Kubwinya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dengu rekuchenesa repasi, rack yedengu rekuchenesa repasi, Dengu remodule repasi
Yakaiswa muwasher imwe chete, mbiri kana nhatu, yakaiswa mamodule akasiyana ejekiseni, magirazi emurabhoritari anogona kushandiswazve, ceramics, mapurasitiki, simbi isina ngura nezvimwewo.
| Zvinhu | 316LSsimbi isina ngura |
| Ruvara | Simbi Isina Stainless |
| Chinotenderera chebasa | Sere |
| Mutongi wenzvimbo | Piri |
| Furemu yebhasiketi inosundirwa kudhonza | 550mm |
Kamuri rekuchenesa rinopinda nekudhonza nemaoko
Isa zvinhu muchikamu chezasi chemuchina wekuchenesa
Takura marudzi ese ematireyi emesh uye marudzi ese emabhesikiti
| Zviyero zvekunze, Kureba mu mm | 79mm |
| Zviyero zvekunze, Upamhi mu mm | 529mm |
| Zviyero zvekunze, Kudzika mu mm | 546mm |
| Huremu Hwese | 2kg |