Kubwinya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dengu rekuchenesa jekiseni, rack yekuchenesa bhasiketi rekushandisa jekiseni, module yejekiseni
Inoshandiswa kuchenesa magirazi emurabhoritari, akadai seflask yeerlenmeyer, flask yetriangular, flask yepasi yakatenderera, flask yepasi yakati sandara, flask yevolumetric, silinda yekuyera.
| Zvinhu | 316L Simbi Isina Chinovhara |
| Ruvara | Simbi isina tsvina |
| Dhayamita yeinterface inokasira | 32mm |
| Mushonga wejekiseni | ф6mmxH230mm/2.5xH110mm |
| Huwandu hwemaburi | 12pcs |
| Mubati wemuchinjikwa | 12pcs |
Bhegi rekuchenesa rack yemhando yejekiseni rine chiteshi chekubatanidza
Takura kuruboshwe nekurudyi kwebhasikiti remodule
Bvisa mvura nekukurumidza, bvisa mvura yakachena kubva mubhasikiti remodule uchienda mumuromo wega wega wemodule yejekiseni
| Zviyero zvekunze, Kureba mu mm | 249mm |
| Zviyero zvekunze, Upamhi mu mm | 172mm |
| Zviyero zvekunze, Kudzika mu mm | 482mm |
| Huremu Hwese | 1.2kg |
Chitupa
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd
XPZ ikambani inotungamira mukugadzira muchina wekuwachisa magirazi murabhoritari, iri muguta reHangzhou, mudunhu reZhejiang, China. XPZ inonyanya kugadzira mukutsvaga, kugadzira, uye kutengesa muchina wekuwachisa magirazi unongoerekana wagadzirwa, unoshandiswa pakurapa, hutano hwekurapa, nharaunda yekuongorora mhando, kutarisa chikafu, uye petrochemical.
XPZ yakazvipira kubatsira kugadzirisa matambudziko ese ekuchenesa. Isu tiri vatengesi vakuru kumakambani ekuongorora ekuChina nemabhizinesi emakemikari, ukuwo rudzi rweXPZ rwakapararira kune dzimwe nyika dzakawanda, dzakadai seIndia, UK, Russia, South Korea, Uganda, Philippines nezvimwewo, XPZ inopa mhinduro dzakabatana zvichienderana nezvinodiwa, kusanganisira kusarudzwa kwechigadzirwa, kudzidziswa kwekuisa uye mashandiro nezvimwewo.
Tichaunganidza mukana webhizinesi rakawanda kuti tipe zvigadzirwa zvitsva zvine mhando yepamusoro uye sevhisi yakanaka, kuchengetedza hushamwari hwedu hwenguva refu.
Fekitori yeXPZ

Kuratidzwa

