Tinogona kugara tichigutsa vatengi vedu vanoremekedzwa nemhando yedu yakanaka, mutengo wakanaka uye sevhisi yakanaka nekuti tine hunyanzvi uye tinoshanda nesimba uye tinozviita nenzira isingadhuri yeMagadzirirwo eChina Kitchen Craft Kitchen Trolley on Wheels ane Mabhasiketi matatu eMuriwo eRattan Wicker, Tinotevedzera mutemo we "Mabasa eStandardization, kuzadzisa Zvinodiwa neVatengi".
Tinogona kugara tichigutsa vatengi vedu vanoremekedzwa nerunako rwedu, mutengo wakanaka uye sevhisi yakanaka nekuti tine hunyanzvi uye tinoshanda nesimba uye tinozviita nenzira isingadhuri.Mutengo weChina Display Rack uye Display FrameNekuda kwekuchinja kuri kuita zvinhu munharaunda iyi, tinobatanidzwa mukutengeserana kwezvinhu nekushingaira uye neunyanzvi hwekutarisira. Tinochengetedza hurongwa hwekutumira zvinhu nenguva, magadzirirwo matsva, mhando uye pachena kune vatengi vedu. Chinangwa chedu ndechekupa mhinduro dzemhando yepamusoro mukati menguva yakatarwa.
Nguva-1
Kubwinya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dengu rekuchenesa repasi, rack yedengu rekuchenesa repasi, Dengu remodule repasi,
Yakaiswa muwasher imwe chete, mbiri kana nhatu, yakaiswa mamodule akasiyana ejekiseni, magirazi emurabhoritari anogona kushandiswazve, ceramics, mapurasitiki, simbi isina ngura nezvimwewo.
| Zvinhu | 316LSsimbi isina ngura |
| Ruvara | Simbi Isina Stainless |
| Chinotenderera chebasa | Sere |
| Mutongi wenzvimbo | Piri |
| Furemu yebhasiketi inosundirwa kudhonza | 550mm |
| Dhayamita yeinterface inokasira | 32mm |
Raki yebhasiketi ine module yekubatanidza
Kamuri rekuchenesa rinopinda nekudhonza nemaoko
Yakaiswa pamirayiridzo yese yesimbi isina ngura
Pukuta mvura nekukurumidza, uchisuka mvura kubva kumashure kwegwara remukamuri uchienda mumodule yega yega yekuisa jekiseni
| Zviyero zvekunze, Kureba mu mm | 158mm |
| Zviyero zvekunze, Upamhi mu mm | 528mm |
| Zviyero zvekunze, Kudzika mu mm | 566mm |
| Huremu Hwese | 3kg |