Makotesheni anokurumidza uye epamusoro, vapi vemazano vane ruzivo kuti vakubatsire kusarudza mhinduro chaiyo inokodzera zvese zvaunoda, nguva pfupi yekuzvarwa, mubato wemhando yepamusoro une mutoro uye zvigadzirwa nemasevhisi akasiyana ekubhadhara nekutumira zvinhu zveOEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module, Tinokugamuchirai kuti muongorore chigadzirwa chedu chekugadzira uye mutarisire kugadzira hukama hwebhizinesi hunofadza nevatengi vari kumba kwenyu nekune dzimwe nyika munzvimbo dziri pedyo nepedyo.
Mashoko anokurumidza uye epamusoro, vanopa mazano vane ruzivo kuti vakubatsire kusarudza mhinduro chaiyo inokodzera zvese zvaunoda, nguva pfupi yekuzvarwa, mubato wemhando yepamusoro une mutoro uye zvigadzirwa nemasevhisi akasiyana ekubhadhara nekutumira zvinhu.Module ye LED yeChina, Jekiseni Module, Tinogara tichigadzira tekinoroji itsva kuti tiite kuti kugadzirwa kuve nyore, uye tipe zvinhu zvine mitengo inokwikwidzana uye zvemhando yepamusoro! Kugutsikana kwevatengi ndiko kwatinonyanya kukoshesa! Munogona kutibvumira kuziva pfungwa yenyu yekugadzira dhizaini yakasarudzika yemodhi yenyu kudzivirira kuwanda kwezvikamu zvakafanana mumusika! Tichapa sevhisi yedu yakanakisa kugutsa zvese zvamunoda! Ita shuwa kuti matibata nekukasika!
Kubwinya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dengu rekuchenesa jekiseni, rack yekuchenesa bhasiketi rekushandisa jekiseni, module yejekiseni
Inoshandiswa kuchenesa magirazi emurabhoritari, akadai seflask yeerlenmeyer, flask yetriangular, flask yepasi yakatenderera, flask yepasi yakati sandara, flask yevolumetric, silinda yekuyera.
| Zvinhu | 316L Simbi Isina Chinovhara |
| Ruvara | Simbi isina tsvina |
| Dhayamita yeinterface inokasira | 32mm |
| Mushonga wejekiseni | ф6mmxH220mm |
| Huwandu hwemaburi | 8 zvidimbu |
| Huwandu hwevaridzi | 8 zvidimbu |
| Kuisa zvidimbu zvechitubu panzvimbo | 8 zvidimbu |
| Kupfeka kwevanobata | PA |
Bhegi rekuchenesa rack yemhando yejekiseni rine chiteshi chekubatanidza
Takura kuruboshwe nekurudyi kwebhasikiti remodule
Bvisa mvura nekukurumidza, bvisa mvura yakachena kubva mubhasikiti remodule uchienda mumuromo wega wega wemodule yejekiseni
| Zviyero zvekunze, Kureba mu mm | 253mm |
| Zviyero zvekunze, Upamhi mu mm | 140mm |
| Zviyero zvekunze, Kudzika mu mm | 488mm |
| Huremu Hwese | 0.9kg |