Kubwinya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Bhasikiti rekuchenesa risingapihwe jekiseni
Yakakodzera midziyo ine muromo wakafara, makapu ekuyera, nezvimwewo
| Zvinhu | 316L Simbi Isina Chinovhara |
| Ruvara | Simbi isina tsvina |
| Zvidimbu zvidiki zvechitubu | 18 |
| Kureba | 105mm |
| Kugara munzvimbo dzakasiyana | 60mm |
| Zvibatiso zvikuru zvechitubu | 10 |
| Kureba | 175mm |
| Kugara munzvimbo dzakasiyana | 60mm |
Chikamu chebhasiketi
| Zviyero zvekunze, Kureba mu mm | 186mm |
| Zviyero zvekunze, Upamhi mu mm | 220mm |
| Zviyero zvekunze, Kudzika mu mm | 445mm |
| Huremu Hwese | kg |