Nguva-1
Kubwinya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dengu rekuchenesa repasi, rack yedengu rekuchenesa repasi, Dengu remodule repasi,
Yakaiswa muwasher imwe chete, mbiri kana nhatu, yakaiswa mamodule akasiyana ejekiseni, magirazi emurabhoritari anogona kushandiswazve, ceramics, mapurasitiki, simbi isina ngura nezvimwewo.
| Zvinhu | 316LSsimbi isina ngura |
| Ruvara | Simbi Isina Stainless |
| Chinotenderera chebasa | Sere |
| Mutongi wenzvimbo | Piri |
| Furemu yebhasiketi inosundirwa kudhonza | 550mm |
| Dhayamita yeinterface inokasira | 32mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Raki yebhasiketi ine module yekubatanidza
Kamuri rekuchenesa rinopinda nekudhonza nemaoko
Yakaiswa pamirayiridzo yese yesimbi isina ngura
Pukuta mvura nekukurumidza, uchisuka mvura kubva kumashure kwegwara remukamuri uchienda mumodule yega yega yekuisa jekiseni
| Zviyero zvekunze, Kureba mu mm | 148mm |
| Zviyero zvekunze, Upamhi mu mm | 531mm |
| Zviyero zvekunze, Kudzika mu mm | 577mm |
| Huremu Hwese | 3kg |
chitupa