Nguva-1
Kubwinya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dengu rekuchenesa repasi, rack yedengu rekuchenesa repasi, Dengu remodule repasi
Yakaiswa muwasher imwe chete, mbiri kana nhatu, yakaiswa mamodule akasiyana ejekiseni, magirazi emurabhoritari anogona kushandiswazve, ceramics, mapurasitiki, simbi isina ngura nezvimwewo.
| Zvinhu | 316L Simbi Isina Chinovhara |
| Ruvara | Simbi isina tsvina |
| Chinotenderera chebasa | Sere |
| Mutongi wenzvimbo | Piri |
| Furemu yebhasiketi inosundirwa kudhonza | 550mm |
Yakakamurwa kuita zvikamu zviviri kuti ikwanise kuisa mesh tray
Ruoko rwekupfapfaidza rwakavakirwa mukati
Kamuri rekuchenesa rinopinda nekudhonza nemaoko
| Zviyero zvekunze, Kureba mu mm | 230mm |
| Zviyero zvekunze, Upamhi mu mm | 528mm |
| Zviyero zvekunze, Kudzika mu mm | 584mm |
| Huremu Hwese | 5.6kg |
Chitupa
Kambani yeXPZ
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd
XPZ ikambani inotungamira mukugadzira muchina wekuwachisa magirazi murabhoritari, iri muguta reHangzhou, mudunhu reZhejiang, China. XPZ inonyanya kugadzira mukutsvaga, kugadzira, uye kutengesa muchina wekuwachisa magirazi unongoerekana wagadzirwa, unoshandiswa pakurapa, hutano hwekurapa, nharaunda yekuongorora mhando, kutarisa chikafu, uye petrochemical.
XPZ yakazvipira kubatsira kugadzirisa matambudziko ese ekuchenesa. Isu tiri vanotengesa zvikuru kumakambani ekuongorora ekuChina nemabhizinesi emakemikari, ukuwo rudzi rweXPZ rwakapararira kune dzimwe nyika dzakawanda, dzakadai seIndia, UK, Russia, South Korea, Uganda, Philippines nezvimwewo, XPZ inopa mhinduro dzakabatana zvichienderana nezvinodiwa, kusanganisira kusarudzwa kwechigadzirwa, kudzidziswa kwekuisa uye mashandiro nezvimwewo.
Tichaunganidza mukana webhizinesi rakawanda kuti tipe zvigadzirwa zvitsva zvine mhando yepamusoro uye sevhisi yakanaka, kuchengetedza hushamwari hwedu hwenguva refu.
Fekitori yeXPZ

Kuratidzwa

