Kubwinya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dengu rekuchenesa repamusoro, Dengu rekuchenesa repakati, Raki redengu rekuchenesa repamusoro, Raki redengu rekuchenesa repakati, Dengu redengu repamusoro, Dengu redengu repakati
Yakaiswa muwasher ine machira maviri kana matatu, yakaiswa mamodule akasiyana ejekiseni, magirazi emurabhoritari anogona kushandiswazve, ceramics, mapurasitiki, simbi isina ngura nezvimwewo.
| Zvinhu | 316LSsimbi isina ngura |
| Ruvara | Simbi Isina Stainless |
| Chinotenderera chebasa | Nhanhatu |
| Mutongi wenzvimbo | Piri |
| Mucherechedzo webhasiketi | Poshi |
| Furemu yebhasiketi inosundirwa kudhonza | 550mm |
Ruoko rwekupfapfaidza rwakavakirwa mukati
Kamuri rekuchenesa rinopinda nekudhonza nemaoko
Kutakura simbi isina ngura inotungamira njanji kumativi ese
Pukuta mvura nekukurumidza, uchisuka mvura kubva kumashure kwegwara remukamuri uchienda mumodule yega yega yekuisa jekiseni
Unogona kuisa matengu anoshandiswa kugadzira mabhodhoro akachena anokamura
| Zviyero zvekunze, Kureba mu mm | 183mm |
| Zviyero zvekunze, Upamhi mu mm | 535mm |
| Zviyero zvekunze, Kudzika mu mm | 552mm |
| Huremu Hwese | 3.5kg |


Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd
XPZ ikambani inotungamira mukugadzira muchina wekuwachisa magirazi murabhoritari, iri muguta reHangzhou, mudunhu reZhejiang, China. XPZ inonyanya kugadzira mukutsvaga, kugadzira, uye kutengesa muchina wekuwachisa magirazi unongoerekana wagadzirwa, unoshandiswa pakurapa, hutano hwekurapa, nharaunda yekuongorora mhando, kutarisa chikafu, uye petrochemical.
XPZ yakazvipira kubatsira kugadzirisa matambudziko ese ekuchenesa. Isu tiri vanotengesa zvikuru kumakambani ekuongorora ekuChina nemabhizinesi emakemikari, ukuwo rudzi rweXPZ rwakapararira kune dzimwe nyika dzakawanda, dzakadai seIndia, UK, Russia, South Korea, Uganda, Philippines nezvimwewo, XPZ inopa mhinduro dzakabatana zvichienderana nezvinodiwa, kusanganisira kusarudzwa kwechigadzirwa, kudzidziswa kwekuisa uye mashandiro nezvimwewo.
Tichaunganidza mukana webhizinesi rakawanda kuti tipe zvigadzirwa zvitsva zvine mhando yepamusoro uye sevhisi yakanaka, kuchengetedza hushamwari hwedu hwenguva refu.
Kuratidzwa

